Kanadští rockeři Billy Talent zahájí sérii koncertů na brněnském výstavišti

Vystoupením kanadské rockové kapely Billy Talent dnes v Brně startuje série koncertů pod širým nebem Open (F)air Music. Koncerty pořádá na brněnském výstavišti tým klubu Fléda, navazuje tak na loňský úspěch. Čeští i zahraniční interpreti vystoupí před pavilonem Morava, jedním z nejstarších na výstavišti.

Kapela Billy Talent se na scéně pohybuje déle než dvě dekády, bodovala i v hitparádách se skladbami jako Fallen Leaves nebo Surrender. Hudebníkům původem z Ontaria předskakují skupiny Leoniden a Creeper, program začíná v 17:00.

Série koncertů pokračuje ve čtvrtek 9. června, kdy pod širým nebem vystoupí skupina Mig 21, v úterý 14. června následují Rybičky 48. Pořadatelé se vzhledem k loňskému úspěchu rozhodli zopakovat dvojkoncert funkových kapel J. A. R. a Monkey Business. Tentokrát obě formace kolem klávesisty Romana Holého zahrají 15.června.

Sobota 18. června patří belgickému DJ a producentovi Netskymu. Letošní cyklus Open (F)air uzavře 23. června společný koncert skupin Gaia Mesiah a Horkýže Slíže. Vstupenky se prodávají na každý večer zvlášť, nelze koupit permanentku na celou koncertní sérii.

Autor: ČTK