Při nehodě na Uherskohradišťsku zemřeli dva lidé

Uherské Hradiště – Dva lidé jedoucí na motocyklu zemřeli dnes odpoledne při nehodě u obce Staré Hutě na Uherskohradišťsku, kde se jejich stroj na silnici v Buchlovských kopcích postupně srazil se dvěma automobily. Tragická nehoda uzavřela na několik hodin hlavní silniční tah z Brna na Starý Hrozenkov. Okolnosti nehody vyšetřují policisté. ČTK to řekla policejní mluvčí Barbora Balášová. Silnice je už v místě nehody podle informací Ředitelství silnic a dálnic průjezdná.

Vážná dopravní nehoda se stala kolem 15:30 na silnici I/50 u odbočky na obec Staré Hutě. Šestapadesátiletý řidič a jeho jednapadesátiletá spolujezdkyně jeli podle Balášové po silnici na motocyklu ve směru od Brna. „Po projetí pravotočivé zatáčky u Starých Hutí přejel řidič do protisměru, kde se střetl s osobním vozidlem a poté ještě s dodávkou, která jela za tímto osobním autem. Motocyklista i jeho spolujezdkyně utrpěli smrtelná zranění. Nikdo jiný zraněn nebyl,“ uvedla Balášová.

Na místě zasahovala záchranná služba, policie a hasiči, kteří posléze odklidili následky nehody. Dopravu tam řídili policisté.

 

zdroj: ČeskéNoviny.cz