Vánoční zábava na Netflixu

Vánoce jsou tady a to znamená jednu věc – je čas na vánoční zábavu! A co by byly Vánoce bez oblíbených vánočních filmů?  Tato streamovací platforma si pro nás připravila vánoční lahůdky, které nás dostanou do vánoční nálady a přinesou nám spoustu zábavy. Bez ohledu na to, jestli jste milovník romantických příběhů, dobrodružných dobrodružství nebo jste spíše fanoušky rodinných komedií, Netflix má všechno v záloze. Připravte se na vánoční filmové novinky, které vás rozesmějí, rozpláčou a zahřejí u srdce. Usaďte se s hrnkem svařeného vína nebo horkého kakaa a užijte si aspoň na chvilku netflixovou vánoční atmosféru!

 

Anděl Páně

Oblíbená pohádka režiséra Jiřího Stracha Anděl Páně je přímo stvořená pro vánoční čas. Hned v úvodu nás zavede na samotná nebesa: je časně ráno, v předvečer Štědrého dne, a všichni se chystají na velkolepé oslavy Ježíškových narozenin.

Clausovi (kolekce)

Jules Claus nesnáší Vánoce! Od úmrtí svého otce s nimi nechce mít nic společného. Většinu času tráví v hračkářství svého dědečka, kde mu kouzelná sněhová koule odhalí nečekané tajemství a zavede do těch nejvzdálenějších končin světa. Jules zjistí, že jeho dědeček je ve skutečnosti Santa Claus. Jedná se o dávnou rodinnou tradici, právě teď nastal ten pravý čas, aby se Jules začal zaučovat a opět se naučil mít rád nejkrásnější období roku.

Chlapec, kterému říkají Vánoce

Odhodlaný Nikolas se při hledání svého táty dostane do kouzelné země, kde potká elfy i svůj osud. Domů se vrátí s darem naděje.

Vánoční kronika (kolekce)

V první části bratr a sestra nabourají Santovy sáně a celou noc pak zachraňují Vánoce. Ještě že si Santa vždycky umí poradit. V druhé části Kate, která od minula trochu povyrostla, špatně snáší nového přítele svojí mámy. Rozhodne se proto utéct a octne se na severním pólu, kde se zlý elf chystá zrušit Vánoce.

Vánoční koleda: Muzikál

Je Štědrý den a sobecký lichvář Ebenezer Scrooge má už jen jednu noc na to postavit se čelem ke svojí minulosti a změnit tak budoucnost dřív, než bude pozdě.

Grinch

Raději se mějte na pozoru! Je zelený… Je lakomý… A nenávidí Vánoce! Grinch je věčně špatně naladěný zelený chlupáč, který žije v jeskyni na vrcholu hory s výhledem na vesnici Kdovice. A zrovna v době, kdy se Kdovíci z Kdovic horečně připravují na oslavy nadcházejících svátků, Grinch přichází se závažným rozhodnutím. Skončí Vánoce jednou provždy a ukradne vesničanům všechny jejich dárky i ozdoby. Nakonec ale i on pochopí, že skutečné kouzlo Vánoc netkví v zářivé výzdobě a nových hračkách. Role Grinche se v půvabné komedii, která vznikla na motivy osobité a oblíbené knihy Theodora Seusse Geisela, ujal geniální komik Jim Carrey.

Vánoční příběh

Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová v podání Jiřiny Bohdalové. Její syn ztvárněný Karlem Rodenem řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vzájemné vztahy, ale u svátečního stolu se nakonec sejdou Jiří Lábus i Oldřich Kaiser, Jitka Sedláčková, Pavla Beretová, Máša Málková, Albert Čuba nebo Anna Fialová. Na horách se svátky rozhodne oslavit rodina Hynka Čermáka, a tak si zasněžené závěje užije i Jana Plodková, Jan Nedbal či Sára Sandeva.

Love Actually

Autoři filmů Notting Hill a Deník Bridget Jonesové uvádí jedinečnou romantickou komedii. Veleúspěšný filmový hit s hvězdným hereckým obsazením a úžasným soundtrackem. Láska nebeská s vtipem odhaluje citová vzplanutí i chladnutí v období vánočních svátků. Milenci a milenky, manželé a manželky, tátové a synové, rockové hvězdy a jejich manažeři, ti všichni prožívají ne jednu Lásku nebeskou, ale hned deset jejích různých podob.

Prázdniny

Hollywoodská režisérka filmových upoutávek Amanda touží po nepovedeném vztahu uniknout svým starostem a utéct někam hodně daleko. Stejně je na tom i londýnská novinářka Iris, která se právě dozvěděla, že se jediný muž jejího života zasnoubil s jinou. Amanda se rozhodne strávit vánoční prázdniny v pronajatém domku na anglickém venkově, Iris jí přenechá svůj dům pouze v případě, že jí Amanda na oplátku poskytne ten svůj. Plány na příjemně strávenou samotu a odpočinek se ovšem oběma opuštěným ženám jaksi zvrtnou.

Třikrát Vánoce

Čtyři sestry ve třech různých časových obdobích řeší rodinná dramata a tajnosti – a pokaždé o Vánocích.

Vstupte do světa vánočních filmů na Netflixu a do klidné vánoční atmosféry. Užijte si vánočního ducha s dětmi a celou rodinou. Rozsviťte si vánoční stromeček, nadýchněte vůně cukroví a vánoční zábava může začít!

Autor/ka obrázku: Freepik.com